0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
8 слика flashligh и ласерски обемот барел прстен планината

8 слика flashligh и ласерски обемот барел прстен планината

DEN 1163.00
DEN 1224.00
Това е достапна

Количина на стоки


Должина : 56mm
Прстен Големина : 1" /25.4 mm
Алуминиумска конструкција
Цевка Тип : 12mm(+6mm)-14mm(+6mm)
Пакет : дојде со заеднички пластична кеса
Плаќање :
-Ние прифаќаме сите плаќања метод шоу на Aliexpress, особено за Зачувам и Кредитна Картичка, и некои други начини на плаќање начин, ве молиме да "контактирајте не" за детали.
Превоз :
-По плаќањето расчисти, објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден.
-Откако објект се испраќаат, можете да побарате од нас ви нуди следење на број.
-Ние означени пакет како подарок и најниската вредност. Ако било обичај пријави се случи треба да се плати од страна на купувачот, ние не сме одговорни за овие обвиненија.
Политика На Враќање :
-Ако не сте задоволни со производот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела.
-Ние ќе ми биде драго да се разменат или прашањето за враќање на пари за вас (доколку тоа е нашата грешка, благодарение).

Основните својства

Бренд Име:
ЏЕК ОТВОРЕН БУТИК
боја:
Црна
Висина:
56mm

Додатоци на производот