0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Longree Познатиот дизајнер pendant LED светилка користи хотел лустерот од хотелот табела врвот лустерот centerpieces за свадби

Longree Познатиот дизајнер pendant LED светилка користи хотел лустерот од хотелот табела врвот лустерот centerpieces за свадби

DEN 37440.00
Това е достапна

Количина на стоки


Longree Познатиот дизајнер pendant LED светилка користи хотел лустерот од хотелот табела врвот лустерот centerpieces за свадби
Големина : W70cm*H70cm

Основните својства

Wattage:
6-10W
Тип На Објект:
Лустери
Број На Модел На:
LR1191
сертификација:
УЛ,CE
Напон:
220V,120V,110V,DC24V,240V
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
7days
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Рака Разнесени Murano Стакло Лустерот
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Сенка Тип:
Обоено стакло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
G4
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Заврши:
Никој
реден број:
LR1191
Времето За Производство:
7-15days
Пакет:
пластична пена + Дебел Картон
плаќање:
Т/T, Western Union,Paypal
Примена:
Бар, Дома, Хотел, Забава, Одмор Оркестарот
MOQ:
1pcs
боја:
Може да се прилагоди

Додатоци на производот