0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
Минимализам Далечински Управувач Dimmable Бел Круг Led Лустерот Трпезарија Сјај Виси Светилка Luminarias Led Pendant Лустерот

Минимализам Далечински Управувач Dimmable Бел Круг Led Лустерот Трпезарија Сјај Виси Светилка Luminarias Led Pendant Лустерот

DEN 2919.00
DEN 3355.20
Това е достапна

Количина на стоки

Опис На Производот :
Име : Минимализам Далечински Управувач Dimmable Бел Круг Led Лустерот Трпезарија Сјај Виси Светилка Luminarias Led Pendant Лустерот ;
PS : топли, бели, 3 dimmable светлина не треба далечински управувач. Но stepless dimmable светлина има далечински управувач.
Модел NO : JMYP063;
Материјал : метал, акрилик;
Осветлување извор : 5730 Led чип;
Големина : 1pc dia16cm 6 W, 1 компјутер dia22cm 8 W ;
3 светлината ( 2 x D22cm + 1 x D16cm) 22 W;
4 светлината ( 2 x D22cm + 2 x D16cm) 28 W;
5 светлината (3 x D22cm + 2 x D16cm) 36 W;
Место : дневна соба, трпезарија, спална соба, студија соба, aisle;
Бруто Тежина : 6kg;


Основните својства

Абажур Боја:
1 светлината D16cm 6W, 1 светлината D22cm 8W, 3 светлина L58cm 22W, 4 светлина L68cm 28W, 5 светлината L75cm 36W
Wattage:
warm light 3200K, white light 6500K, 3 dimmable light, stepless dimmable
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Сенка Тип:
Shadeless
Бренд Име:
SaloEElaitte
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Метал, Акрилик
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
Алуминиум
База Тип:
MR11
Заврши:
Бранеа Никел
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Број На Модел На:
JMYP063

Додатоци на производот