0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
магијата нло играчка Мистерија Средината на Воздух НЛО Лебди Летаат Чинијата нло Магичен трик Волшебник Трик Реквизити Покаже Алатка летање магија нло Играчка за

магијата нло играчка Мистерија Средината на Воздух НЛО Лебди Летаат Чинијата нло Магичен трик Волшебник Трик Реквизити Покаже Алатка летање магија нло Играчка за

DEN 96.00
DEN 105.60
Това е достапна

Количина на стоки


Топло Совети :
1.За Size-
***Се должи на различни мерни методи со раце, тоа е припаѓаат на нормалниот рок од±1-3cm грешка.Ако умот вас,немојте да го купат.
2. За Фото
***Се должи на снимање светлина разлика, Тоа е малку поинаква од онаа на слика во боја прикажано во веб-сајт.Ако умот вас,немојте да го купат.
3.За Русија Пријатели
***Ве молиме помогнете ни го потврдите вашето полно име на англиски јазик во вашата нарачка,(given name) +татковски името +презиме),или пратката ќе биде испратена назад од страна на царинската управа.
4.За Epacket
***Се должи на САД,Австралија и Канада Земјата нема да се ажурира на следење на информации во веб-страница,ве молиме купувачот изберете превозот начин со Epacket подобро,тоа ќе доставени побрзо.
Answer : ___________________________ Note :
ние брод тоа бесплатен превозот,па тоа само може да се следи во кина,не може да се следи во вашата земја.
ако умот вас тоа ве молиме да не избере бесплатен превозот,
може да изберете кина, воздухот регистрирани пост-mail или epacket начинот на достава.
За Плаќање :
· Ние ќе превозот во 2 ~ 7 работни дена по расчисти Исплата.
· Ве молиме потврдете го вашето име, адреса и телефонски број точно пред цел.
· Ако имате било какви посебни барања, ве молиме оставете белешка на ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
· Ние брод на светот,освен APO/FPO.
· Производите се испратени од страна на Кина пост воздух пошта обично. Кина пост воздух mail пристигне повеќето земји во рамките на 10 ~ 25 работни дена за испорака.
Понекогаш затоа што се информации за времето или царински проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30 ~ 40days.
· Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од поштата и локалните обичаи. Ви благодариме за вашето разбирање.
· Ако ви треба побрзо испорака,ние може да предвидено од страна EMS,DHL,UPS-от,Fedex,но дополнителни трошоци платени од страна на купувачот.
За Повратни Информации :
· Рози дадена, мирис во рака. Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди и да оставите позитивен фидбек.
· Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Основните својства

Карактеристики:
Почетник,Лебдат,Професионални,Да Научат
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Тип:
диск
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Број На Модел На:
магичен трик нло
Пластични Тип:
ABS
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Бренд Име:
круна тигар
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups,5-7 Години,8-11 Години
Предупредување:
далеку од пожар
Големина:
One Size

Додатоци на производот