0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
можеби понеделник воопшто не како што било смешно т кошула homme jollypeach белата случајни tshirt човек Кратко Sleeve Плус Големина Т-маица мажи

можеби понеделник воопшто не како што било смешно т кошула homme jollypeach белата случајни tshirt човек Кратко Sleeve Плус Големина Т-маица мажи

DEN 671.00
DEN 671.04
Това е достапна

Количина на стоки


Почитувани купувачи,Добредојде
Нашите маици се Азиските големина .
Ве молиме погледнете го големината на табелата за да ја потврдите вашата големина .
Секогаш можете да не контактирате во било кое време.
Напомена : големина може да се 1~2cm се разликува поради прирачник за мерење. Рамо Градите Должина на Ракав S 43 92 65 16 M 44 96 66 17 L 46 100 68 18 XL 48 106 71 19 XXL 51 112 73 20 XXXL 53 116 75 20

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
директно ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
JollyPeach
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Сите сезоната

Додатоци на производот