0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Cloudstyle 2018 Нов Дизајн Мажите 3D Tshirts Планета сладолед 3D Печатење Креативни Новина Tees Блузи Мода Streetwear Плус Големина 5XL

Cloudstyle 2018 Нов Дизајн Мажите 3D Tshirts Планета сладолед 3D Печатење Креативни Новина Tees Блузи Мода Streetwear Плус Големина 5XL

DEN 436.00
DEN 623.52
Това е достапна

Количина на стоки


Забелешка : големина во нашата продавница е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 1-2 поголема големина од вообичаеното. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата тежина, висина и половината Информации и др .така што ние можеме да ви помогне да се избере правилната големина.
Прирачник за мерење, како резултат на различните индивидуални техники, 1-3cm грешка е
нормално, не квалитет проблем.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Cloudstyle
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
3D
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Додатоци на производот