0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Европа и сад плима бренд 2018 пролет и лето љубовници, мажите и жените лабава кратки ракави Т-маица Harajuku spoof

Европа и сад плима бренд 2018 пролет и лето љубовници, мажите и жените лабава кратки ракави Т-маица Harajuku spoof

DEN 792.00
DEN 1320.00
Това е достапна

Количина на стоки

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Должина облека биста Рамо Должина на Ракав cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи М 74 29.13 112 44.09 63 24.80 20 7.87 L 76 29.92 116 45.67 65 25.59 20.5 8.07 XL 78 30.71 120 47.24 67 26.38 21 8.27 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основните својства

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
Мајк е
Материјал:
Памук
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Вез
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
6
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
елемент:
3D печатење
облека верзија:
лабава и удобно
Јака Тип:
Маици
Sleeve Стил:
конвенција
Шема:
цртани ликови
моделот култура:
оригиналност
Патнички:
Корејската
Година сезона:
Во пролетта на 2018
Главната боја:
бело / црна

Додатоци на производот