0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нова мода жените солидна долги маици лабава лето tshirts памучни блузи и tees кратко sleeve Oneck плус големина S-4XL Бесплатен превозот

Нова мода жените солидна долги маици лабава лето tshirts памучни блузи и tees кратко sleeve Oneck плус големина S-4XL Бесплатен превозот

DEN 672.00
Това е достапна

Количина на стоки


Боја : црна,темно сина,светло сина,топла розова
Материјал : памук
Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL
1cm=0.393 инчен Големина Должина(cm) Рамо(cm) Градите(cm) Половината(cm) S 81 34 81 неограничен М 82 35 85 неограничен L 83 36 89 неограничен XL 84 37 93 неограничен 2 XL 84 38 97 неограничен 3 XL 84 39 101 неограничен 4 XL 84 40 110 неограничен
Тоа го изгуби фустан стил т кошула,многу удобно и модата,па ве молиме не двоумете се да се купи сега.
Цел и превозот
1. Ве молам оставете ме порака за точната боја и големина што ви треба кога се направи нарачка.
2. Нормално, ние ќе бесплатен превозот на стока од кина пост воздух mail, ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други превозот компании.
Ако не можете да изберете слободни брод од страна на кина пост воздух mail
Ве молиме изберете EMS, кога ќе се направи нарачката и оставете порака до нас за слободни брод од страна на кина пост воздух mail, ние ќе го промени превозот цена на нула на вашата нарачка.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
ouyanghuihui
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Број На Модел На:
kara01
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
is_customized:
Yes
Стил:
Моден

Додатоци на производот