0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
2017 Лето Faddish Дизајн Т-Маица Висок Квалитет Памук Ткаенини Екипажот Вратот Блузи Tees Мажите Мотоцикл сон Нормално Tee-Маици

2017 Лето Faddish Дизајн Т-Маица Висок Квалитет Памук Ткаенини Екипажот Вратот Блузи Tees Мажите Мотоцикл сон Нормално Tee-Маици

DEN 596.00
DEN 902.40
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница.
ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст, толку повеќе ќе го купите, толку повеќе ќе се спаси. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .(ние може да обезбеди слики без лого) на која Можеме да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Пријателски Потсетување : 1. Бидејќи на светлината и компјутерски монитор, бојата на самиот објект може да се разликува малку од сликите кои се прикажани. 2. Во однос на големината, 1~2cm грешка може да се случи поради прирачник за мерење. 3. Ние не сме одговорни за било увозни царински давачки/данок. 4. Ние не ќе ја напушти нашата информации во пратката за капка превозот цел. За Превозот : 1. Ние брод во светот. 2. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. 3. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Тоа обично трае 7-15 дена. Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. за објектот помалку од 2 KG. За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Време на испорака : во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Во Јужна Америка и Afica, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. За Враќање : Вашето задоволство е она што ние се стремиме. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Ние ќе се обидеме да се преземат мерки за да се реши вашиот проблем во рок од 2 дена, додека не се задоволни. Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи. Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Ако тоа е наша грешка, ние ќе плаќаат за превозот надомест. Ако тоа е вашиот проблем, ќе треба да плаќаат за превозот надомест. Повратни информации : ве Молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи! Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Смешни
боја:
Црна,Бела,Беж,Јаглерод,Жолта,Црвена,Сива,Зелена,Сина,Сина
Карактеристики:
100% Дише Памучна Ткаенина, Мека, Не Исчезнат
SKU:
ZEWAMotorcycledream

Додатоци на производот