0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-11 %
Кратко Sleeve Лето tee Сите што сакате да го направите е се повеќе како мене помалку како што Т-Маица Унисекс Crewneck Секојдневен Памук Врвот tshirt tees

Кратко Sleeve Лето tee Сите што сакате да го направите е се повеќе како мене помалку како што Т-Маица Унисекс Crewneck Секојдневен Памук Врвот tshirt tees

DEN 363.00
DEN 408.00
Това е достапна

Количина на стоки


Вистински Фото
Плаќање Ние прифаќаат кредитни картички, банкарски трансфер и western union. Поддршка Aliexpress Зачувам Превозот и Осигурување на Објектот ќе се организира превозот преку воздухопловната за вас во рок од 3 дена по расчисти исплата на објектот ќе се испрати преку кина пост воздухот обично трае 15~30 работни дена да пристигнат. EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде. DHL обично трае 5-8 дена да пристигнат. Политика за наплата Доколку постои каква било неисправни, pls се врати за да добиете рефундација или за замена. *pls да го вратите во рок од 3 дена откако си ја примил стоката.треба плати се врати превозот слободни. Повратни информации *Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Благодарам многу! *pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. *Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. *Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
SHYUTEE
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Моден

Додатоци на производот