0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2018 Мода Т Кошула Жени се Благословени Мама Писмо за Печатење Облека Лето Кратко Sleeve Т кошула Женски Секојдневен Лабава Tee Дама Основните Блузи

2018 Мода Т Кошула Жени се Благословени Мама Писмо за Печатење Облека Лето Кратко Sleeve Т кошула Женски Секојдневен Лабава Tee Дама Основните Блузи

DEN 399.36
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor
Големина
Биста
Половината
Рамо
Должина На Ракав
Должина
единица
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
S
92
36.22
90
35.43
38
14.96
19.4
7.64
69
27.17
М
96
37.80
94
37.01
39
15.35
20
7.87
70
27.56
L
100
39.37
98
38.58
40
15.75
20.6
8.11
71
27.95
XL
104
40.94
102
40.16
41
16.14 и делови
21.2
8.35
72
28.35
Пакет : 1 парче
Јака : O Деколте
Облека Должина : Редовна
Материјал : Полиестер
Должина На Ракав : Краток
Sleeve Стил : Редовна
Шаблон Тип : Писмо
Стил : Неврзан
Објектот Тежина : 168 грам
Внимание Ве Молиме :
1.За големината на објектот мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 2 до 3cm различни.
Азија големина е 1 или 2 големина помала од НАС/ЕУ големина, ве молиме проверете ја големината детали пред купување на производот.
2.За бојата на сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка.
Но, за бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
1. Ако сакате да се купи стока над 100 $за едно време во нашата продавница, можете да контактирате и со нашите услуги на клиентите за да се добие попуст ,
толку повеќе ќе ви ги купите , повеќе попуст ќе добиете.
2. Ако целосно се трошат над $150 во нашата продавница , можеби ќе можете да го напуштите вашиот персонал информации ,
и ние ќе контакт со вас и да ја додадете да VIP корисниците група , така можете да добиете попуст од ВИП Услуги на Клиентите.
Ние нема да се предаваат на вашите лични податоци без ваша дозвола, и ние однос на сите одлуки кои сте ги направиле, Тоа е до вас .
1. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3. За Царина.
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
2. Ако сакате да купите нешто за промет на големо , слободно контактирајте со нас , за промет на големо , имаме ексклузивни услуги на клиентите за вас .
Можете да добијат подобра услуга .
3. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
3.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
4.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
САМОВИЛА СЕЗОНА
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
Блузи Жени
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Додатоци на производот