0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Нане Зелена 2018 Мајката На Невестата Фустани А-линија Долги Ракави Chiffon Чипка Младоженецот Вечер Фустан Долг Мајка Фустани За Свадба

Нане Зелена 2018 Мајката На Невестата Фустани А-линија Долги Ракави Chiffon Чипка Младоженецот Вечер Фустан Долг Мајка Фустани За Свадба

DEN 3320.00
DEN 3648.00
Това е достапна

Количина на стоки


2.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Стил:
Редовни

Додатоци на производот