0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Макбаскет додаток airsoft ABS автомобил налепница подарок собере сите видови на површината

Макбаскет додаток airsoft ABS автомобил налепница подарок собере сите видови на површината

DEN 143.52
Това е достапна

Количина на стоки


БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd :
Здраво пријател, нашата фабрика, БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd, има 8 години во макбаскет област, како ОЕМ за неколку познати макбаскет опрема брендови и, исто така, ODM како нашите сопствени брендови, квалитетот ќе се спроведат во исто како и вие се купи на вашиот локалните пазари. Можете да контактирате со нас во секое време за повеќе detalis.
Опис на производот :
Макбаскет додаток airsoft ABS автомобил налепница подарок собере сите видови на површината
Како да го користат :
1. Површина за чистење, достапни крпа избришете алкохол, додека на алкохол може да бидат суви пред да ја залепите.
2. Ставете производот, место на производот на саканиот инсталација сајт за да ја прилагодите, за да се утврди локацијата на инсталацијата, црвена фолија за да се отстрани паста. Притиснати со соодветни сила потребна за да се осигура дека на лепило површината на фул контакт и мокрење. (Да се осигура дека нанесете на сува прашина-бесплатна инсталација можат да се постигнат најдобри резултати)
3. Производи и делови во рок од 24 часа по паста колку што е можно да не допре водата и поголем прашина, за да се постигнат најдобри резултати.
Испорака :
Многу Важно : ве Молиме контактирајте со нас за да го промените превозот цена, ако нарачате со многу предмети, ние ќе се комбинираат превозот цена и ќе се спаси цена!
Општо земено, ние испрати наредби од страна на Кина Пост Воздух Mail, и вие исто така може да го промени ЕМС или DHL на некои земји.
Испорака период : Хонгконг пост воздух mail потреба за 10-21 работни дена; ЕМС треба за 7-15 дена; DHL треба 3-5 дена.
Сите парцели, може да се следи, ќе се најде на следење на број на вашата нарачка. Ние ќе ги испратите сите стоки како подарок и го пријават во ниска вредност. Било qeustions за превозот цена, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Внимание :
Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена, овој задолжен се купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со сопствени канцеларијата на вашата земја, за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ако пратката е одложен од пост, ние ќе ви помогнат да дознаете причината со цел да се побрза испорака, но тоа не е наша грешка да се дава негативни повратни информации, ве молиме имајте на ум дека прифаќаме само позитивни повратни информации ако испорака период од наша страна и квалитет се и парична казна.
Вашето разбирање е наша моќ за да се направи оваа продавница со добра услуга и добри производи.
Контакт со нас на :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на линија или остави порака, ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Исто така, можете да контактирате со нас за промет на големо детали, сме толку сигурни дека ќе може да се добие конкурентна цена.
Политика на враќање и Услуга :
Ако објектот е неисправен или не одговара на нашиот опис, ние и ветуваме ние ќе се врати уплатата или испраќање на нови една за вас, ве молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе го добие тоа.
Ако ви се допаѓа производот, исто така, може да се врати или размена во рок од 3 дена, но ќе ја плати превозот цена.
Ние ќе се обезбеди техничка поддршка во секое време, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.

Основните својства

Бренд Име:
БОЖО
Број На Модел На:
Универзална
Тип:
Нерѓосувачки Челик Плетенка Снег Линија
боја:
Сребро.
Материјал:
ABS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
70*70mm

Додатоци на производот