0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Моден 3 Слој Завиткани Кожни Нараквици За Жените трговија на Големо 12pcs/Многу Бесплатен Превозот

Моден 3 Слој Завиткани Кожни Нараквици За Жените трговија на Големо 12pcs/Многу Бесплатен Превозот

DEN 576.00
DEN 720.00
Това е достапна

Количина на стоки


Моден 3 Слој Завиткани Кожни Нараквици За Жените трговија на Големо 12pcs/Многу Бесплатен Превозот
1). Должина : прилагодлив
2). Материјали : кожа СТП
3). Боја : мешани
4). Ширина : за 8mm
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако сте без т задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.
Моден Леопард Главата Алка, Мешана Боја СТП Кожа Хривнија трговија на Големо 12pcs/Многу US$ 20.00 /многу
12 парчиња / многу
Моден велика БРИТАНИЈА Знаме Хривнија Кристал Диско Топка Beaded Еластичен Нараквици 5pcs/Многу US$ 21.07 /многу
5 парчиња / многу
Моден водат кристал алка, евтини транспарентен алка бесплатен превозот(24pcs/Многу) САД$ 13.34 /многу
24 парчиња / многу
Бесплатен превозот на големо 24pcs/многу кожа хривнија тока, мода промотивни хривнија US$ 20.01 /многу
24 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Леопард Пластични Алка, трговија на Големо Мода Накит Алка, Акрилик Голема Алка US$ 23.23 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs 10мм Акрилик Beaded Нараквици За Деца Мода Децата Хривнија 10 Бои Опција US$ 13.48 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs 14mm Акрилик Beaded Нараквици За Деца Мода Дете Хривнија 10 Бои Опција US$ 18.35 /многу
24 парчиња / многу
Промотивни полимер глина алки бесплатен превозот, Бохемски стил мешани бои, накит трговија на големо или мало US$ 18.22 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs 12mm Акрилик Beaded Нараквици За Деца Мода Деца Хривнија 10 Бои Опција US$ 15.59 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs 8мм Акрилик Beaded Нараквици Децата Хривнија 10 Бои Опција US$ 11.41 /многу
24 парчиња / многу
Multicolor еластичен кристал алки, трговија на големо 36pcs/многу кристал алки во мешани бои бесплатен превозот САД$ 19.32 /многу
36 парчиња / многу
Трговија на големо 925 sterling silver позлатен нараквици бесплатен превозот, змија синџир Европската нараквици US$ 42.32 /многу
50 парчиња / многу
Американски Стил Хривнија 10мм Лимон Жолта Кристал Хривнија За Партија 5pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 23.74 /многу
5 парчиња / многу
Кул Мажите Хривнија Црна 8мм Хематит Beaded Нараквици Растеглив трговија на Големо 12pcs US$ 11.87 /многу
12 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 12pcs/Многу Црна Хематит Хривнија Еластичен Beaded Нараквици Мажите Подарок Промоција US$ 13.71 /многу
12 парчиња / многу
Висок Квалитет на Гаранција 5pcs/Многу Модни Небото Сината Кристална Топка Хривнија Европски Стил Хривнија Бесплатен Превозот САД$ 19.14 /многу
5 парчиња / многу

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Материјал:
кожа
Метали Тип:
no
Должина:
adjustable
Ширина:
about 8mm
Материјал:
СТП Кожа
боја:
мешани
Количина:
12pcs
Повод:
подарок, годишнина, фестивал, партија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
14010463

Додатоци на производот