0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2018 Прекрасна Куче Алка, Подарок Накит Розово злато боја на Титаниум Челик Ткаенината Кубни Циркони Алка/Нараквица ,мода жена закачам

2018 Прекрасна Куче Алка, Подарок Накит Розово злато боја на Титаниум Челик Ткаенината Кубни Циркони Алка/Нараквица ,мода жена закачам

DEN 417.12
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
TBl08
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Материјал:
Кристал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните

Додатоци на производот