0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
[FEILEDIS]Цевка Шамија За Жените Зима и Топло, Плетени Шалови Јака Twill Прстен Капчиња Бесконечност Шамија Јамка Унисекс Марами FD195

[FEILEDIS]Цевка Шамија За Жените Зима и Топло, Плетени Шалови Јака Twill Прстен Капчиња Бесконечност Шамија Јамка Унисекс Марами FD195

DEN 299.00
DEN 575.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина:
140cmX30cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Марами Должина:
100cm-135cm
Бренд Име:
feiledis
Број На Модел На:
FD195
Марами Тип:
прстен

Додатоци на производот