0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
VOHIO 200*50cm Шамија машки зима марами топло едноставна плетење млади волна љубовник шамија женска шамија Беж црна Бесплатен превозот

VOHIO 200*50cm Шамија машки зима марами топло едноставна плетење млади волна љубовник шамија женска шамија Беж црна Бесплатен превозот

DEN 849.00
DEN 1286.40
Това е достапна

Количина на стоки


VOHIO 2017 зима шамија мажите шамија Со долго tassels за Божиќ шамија мажите плетени од волна предиво од младите луѓе подарок Материјал : акрилик (вештачка волна) Големина : 200* 50 cm Нето тежина : 300g

Основните својства

Големина:
6XL
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
З.Т.-805
Бренд Име:
VOHIO
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
вештачка волна
Производот Категорија:
триаголен завој
Популарната Елемент:
Пупка свила
погодни за сезоната:
Зима пролет лето есен
Обработка начин:
Блескави
Материјал:
Имитација кашмир Волна
Функција:
Гарнитури
Големина:
200*50CM
material1:
шамија жените зима
material2:
мажите шамија
Material3:
волна шамија

Додатоци на производот