0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Мода Печати Голем Плоштад Свила Шамија Shawl 90 Свила Twill Scarfs Обвива Foulard 88x88cm Висок Стил Рака Валани Рабови

Мода Печати Голем Плоштад Свила Шамија Shawl 90 Свила Twill Scarfs Обвива Foulard 88x88cm Висок Стил Рака Валани Рабови

DEN 1151.00
DEN 1439.04
Това е достапна

Количина на стоки


Materail : 100% Свила Twill
Големина : 88x88cm
Edge : Валани Рака
Превозот :
1. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена .На shippng трае приближно 10-35 работни дена од кина пост воздух mail,EMS за 5-8days,DHL за 2-5days.
Цел ќе биде прогласен како подарок и пониската вредност за елиминирање и минимизирање на вашиот сопствен доход, и лесно обичај постапка.
2.Превозот Цена : Кликнете на "Транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
3.Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Ако имате bidded многу објекти од нас во времето , ние ќе се комбинираат вашиот превозот и ќе ви даде мал попуст.
Ако производот сте го добиле се оштетени, ве молиме да ги aphoto на тоа и да ги испратите на нашиот e-mail. Ако производот е навистина оштетени, целосна наплата или нова замена е во ред. Но, замена треба да конкурираат друг објект од нас ,тогаш ние ќе ги испратите до вас заедно. Во спротивно,ќе треба да плаќаат за превозот на овој замена
Повратни информации :
Сите позитивни повратните информации се ценат .
Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот.
Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини.

Основните својства

Тип На Објект:
Марами
Марами Должина:
80см-100cm
Бренд Име:
ECTIC
Број На Модел На:
01220010
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенини:
100 Свила Twill
Големина:
88x88cm
Edge:
Рака Валани
Пакет:
OPP вреќа

Додатоци на производот