0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Клипот Вода Четка Кинески Јапонски Calligraphy Пенкало Прилагодливи Клипот Z11 Капка брод

Клипот Вода Четка Кинески Јапонски Calligraphy Пенкало Прилагодливи Клипот Z11 Капка брод

DEN 57.60
Това е достапна

Количина на стоки

Пенкало е составена од четка главата, складирање комора, навој ракав, капа состав Без потопување мастило, заштеда на време, подобро игра пишување ниво вода за Наводнување или мастило, пишување, автоматски вода Во четка главата е внатрешно обезбедени со униформа дистрибуција на мастило цевка Во долниот дел на четка глава е уреден со вакуум филтер plug Погоден за : пишување, сликарство, кука линија, стрипови, арт и дизајн
Како да го користите : краен случај со вашите прсти или со вода за да ја отворите напишано волна Ротирате пумпа прачки до тоа на крајот се Стави на пен во вода или на мастило шише Rotate Left пенкало опашка почна транспорт (или мастило), додека транспорт целосна
Спецификација : Материјал : направени од волна (бела глава четка); направени од weasel на косата (браун главата четка) Боја : Кафена Главата Четка/Бела Глава Четка Количина : 1 Pc Големина : S-Кафеаво Главата Четка (18.2 cm/7.17")
М-Кафеаво Главата Четка (20cm/7.87")
L-Кафеаво Главата Четка (20cm/7.87")
S-Бела Глава Четка (19.3 cm/7.60")
М-Бела Глава Четка (20cm/7.87")
L-Бела Глава Четка (20.3 cm/7.99") Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Основните својства

Бренд Име:
OOTDTY
Пишување Точка:
6mm
Тип:
Масло
Пишување Медиум:
Хартија
Мастило Боја:
Црна
тип на мастило:
Постојано
Четка Совет:
Круг Пети
Dual-страна Пишување:
No
Тип:
маркер пенкало
Квантитет На Пакет:
1

Додатоци на производот