0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Батерија керамичка плочка облицовка машина cv10 литиум електрични smart плочка вибратор керамички плочки за поплочување машина 220V

Батерија керамичка плочка облицовка машина cv10 литиум електрични smart плочка вибратор керамички плочки за поплочување машина 220V

DEN 6384.00
Това е достапна

Количина на стоки


Батерија керамичка плочка облицовка машина cv10 литиум електрични smart плочка
вибратор керамички плочки за поплочување машина 220 V
Сликата покажува :
Опис :
Производ оптоварување : 40kg
Производ тежина : 1.15 kg
Морон материјал : алуминиумски умре-кастинг
Напон : 220 V
Answer : ___________________________ Note :
Нерамна површина или шема, истакнати површина не може да се користи!
Мерки на претпазливост :
Да се избегне машина лер (во случај на не вшмукување) од вибрации, па како да се избегне оштетување на
машината, за да се избегне пролонгирана вибрации. Плочка генерално 2 до 3 секунди за да се заврши работата.

Основните својства

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
cv10
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL2244
производот се вчита:
40kg
производ тежина:
1.15 kg
Морон материјал:
алуминиумски умре-кастинг
Напон:
220V

Додатоци на производот