0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
2018 CNC Вретено Мотор 1.5 KW Воздух за Ладење Рутер Вретено Моторни + 220V/1.5 KW VFD Инверторот За CNC Мелење Машина

2018 CNC Вретено Мотор 1.5 KW Воздух за Ладење Рутер Вретено Моторни + 220V/1.5 KW VFD Инверторот За CNC Мелење Машина

DEN 9120.00
DEN 9600.00
Това е достапна

Количина на стоки


СОВЕТИ : За меѓународни испорака, таму може да има царински даноци во вашата земја, ние сме подготвени да се огласи за производи и вредност според барање, и според internaional стандардните правила, ги локалните обичаи трошоци треба да се плати од страна на купувачот.
Пакетот вклучува : 1 x 1.5 kw Вретено Моторни 1 x 1.5 kw HY Инвертер Карактеристики : 1.Воздух за Ладење Вретено : Моќност : 1500 W Напон : 220 V Фрекфенција : 0-400 Hz Брзина : 0-24000rpm Воздух за Ладење ER11collet Runout исклучување : помалку од 0.01 mm Маснотии Lubricatio n 2. Инверторот : Brand Name : HY Инверторот Тип : 1.5 kw/ 220 V Технолошки параметри : Влезен Напон : 220 V(+/-15%) ,Ние, исто така, акции 380 V(+/-15%), ве молиме контактирајте со нас за објектот акции. Излезен Напон : 220 VAC Текст Фреквенција : 48-63 Hz Фрекфенција : 0-400 Hz Влез Фаза : 1 или 3 фаза Излез Фаза : 3 фаза answer : ___________________________ Note : Кога почетна до вретено, референтна фреквенција и максималната фреквенција мора да се поставени на 400 Hz. Тогаш тоа може да се прилагоди на пониска фреквенција полека.

Основните својства

Максимален Вртежен Момент:
0.6 NM
Диск:
Моторни
Примена:
Мелничката
Оперативен Брзина:
24000rpm
Број На Модел На:
1.5 kw Воздух за Ладење вретено комплет
Број На Модел На:
1.5 kw Воздух за Ладење вретено комплет
Диск:
Моторни
Максимален Вртежен Момент:
0.6 NM
Примена:
Мелничката
имајќи тип:
4Bearing
Инвертер:
1.5 KW 220V
collet:
ER11
Напон:
220V
Дијаметар:
65mm

Додатоци на производот