0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2018 Нова Топла Продажба Браун дивите тигар Маскота Костим за Возрасни Големина ноќта на Вештерките Фенси Облека се Облекуваат Одговараат на Бесплатен Превозот

2018 Нова Топла Продажба Браун дивите тигар Маскота Костим за Возрасни Големина ноќта на Вештерките Фенси Облека се Облекуваат Одговараат на Бесплатен Превозот

DEN 13872.00
Това е достапна

Количина на стоки

Испорака : Преку Standrd ЕМС Само! Таа ги зема околу 3-7 работни дена од EMS
Нашите кадифен цртан лик костимите се совршени за било која партија или промотивен настан. Дизајниран со удобност и квалитет на умот, сите цртан лик носии дојде во универзална возрасни големина. Изберете ја вашата омилена карактер и денес да се направи вашиот настан или лице екстра посебно!
Вклучувајќи : главата, облека, ракавици чевли ве молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил ,или ќе dend како стандардна големина "M=160cm-175cm" сакаат да се разбере.
МАТЕРИЈАЛ
ТОА ISmade на higj квалитет краток стр бујна,зелена производ ,безопасни за humanbody(тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење)
ЧИСТЕЊЕ ВО STRUCTIONS :
водата за перење или хемиско чистење. висат сушење само ,греење е забрането
ВОДООТПОРЕН
polyfoam материјал може да биде водоотпорен
ДИШАТ И ВИЗИЈА
корисникот може да здив слободно внатре пи itis со добра vertolation дизајн, Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите .И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други tings.
Испорака : Преку Standrd ЕМС Само! Таа ги зема околу 3-7 работни дена од EMS
Нашите кадифен цртан лик костимите се совршени за било која партија или промотивен настан. Дизајниран со удобност и квалитет на умот, сите цртан лик носии дојде во универзална возрасни големина. Изберете ја вашата омилена карактер и денес да се направи вашиот настан или лице екстра посебно!
ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака.
и ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Langteng
Тема:
Божиќ
Посебни Употреба:
Носии

Додатоци на производот