0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
врвен квалитет Среќен Дрво Пријатели аниме кадифен играчки HTF Mime кадифен играчки 39cm

врвен квалитет Среќен Дрво Пријатели аниме кадифен играчки HTF Mime кадифен играчки 39cm

DEN 911.00
DEN 959.04
Това е достапна

Количина на стоки


Стоковните материјал : Висок Квалитет на Кадифен & Памук
Состојба : 100% новата Големина : За 39cm Пакет : ПП торба 1 PCS Позадина : Анимација Забелешка
А Компјутерски екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот?s одговорност.
Плаќање
Ние добиете плаќање од страна на ESCORW(Alipay) и Кредитна Картичка. ESCORW(Alipay)
е БЕЗБЕДЕН и сигурен начин да се справи со сите плаќања трансакцијата за двете купувачи и продавачи.
Испорака
1.Економија Int'l Превозот од Кина Пост Воздух Mail,Проценето Време на Пристигнување : за 15-40 дена.Превозот на руската Федерација,Средниот Исток,Источна Европа,Јужна Америка,Африка ќе потрае подолго време. 2.Брзо Int'l Превозот од DHL/ЕМС.Проценето Време на Пристигнување : за 5-10 дена.Превозот на руската Федерација,Средниот Исток,Источна Европа,Јужна Америка,Африка ќе потрае подолго време.
Политика на враќање
100% пари наплата или слободна размена, ако не беа задоволни со тоа и за квалитетот проблем, побара пари за враќање или за стоката повторно да ја прати.
Ако тоа беше оштетена или изгубена во превозот начин, ве Молиме да не ја напушти негативна или неутрална реакција, било какви проблеми со производи, ве молиме обратете ми се на прво место.
б) ве Молиме проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации : Вашето задоволство е важно. Повратни информации ќе бидат оставени еднаш повратни информации се добиени. На тој начин ние ќе знаеме објектот има пристигнале безбедно и вие сте задоволни. Ако не сте целосно задоволни, (..работи се случуваат..) ве молиме испратете ни порака за да можеме да работат надвор решение.Ние навистина се надеваме дека може да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ви благодариме
Ви благодариме за доаѓа во мојата продавница!!!

Основните својства

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Тема:
Животни & Грешки
Одделот За Името:
Деца
боја:
Исто како и на слики
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
Големина:
About 39cm
Пакет:
ПП торба

Додатоци на производот