0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
INKWAY Празни Refillable касети За Epson T1401 - T1404 ,Одговараат за TX560WD NX635 WF-3520 WF-3530 WF-3540 TX620FWD со ЛАК

INKWAY Празни Refillable касети За Epson T1401 - T1404 ,Одговараат за TX560WD NX635 WF-3520 WF-3530 WF-3540 TX620FWD со ЛАК

DEN 1731.00
DEN 1967.52
Това е достапна

Количина на стоки


5 Групи 20 КОМПЈУТЕРИ Refillable Кертриџ за T1401-T1404 T1401 T1402 T1403 T1404 со ARC Компатибилен за ЕП Перо TX560 WD/TX620 FWD, работна Сила 630/633
5 x T1401 Црна Празна Refillable Мастило Кертриџ со автоматско ресетирање на чип (ЛАК)
5 x T1402 Синозелена Празни Refillable Мастило Кертриџ со автоматско ресетирање на чип (ЛАК)
5 x T1403 Магента Празни Refillable Мастило Кертриџ со автоматско ресетирање на чип (ЛАК)
5 x T1404 Жолта Празни Refillable Мастило Кертриџ со автоматско ресетирање на чип (ЛАК)
За Epson работна Сила 630/633 Перо Канцеларија TX620 FWD Перо TX560 WD итн.
Сите слики испратени се само за вашиот референца.
I. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
II.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.
III.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Би сакал да ги информира сите понудувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.

Основните својства

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T1401-T1404
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Додатоци на производот