0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
5PCS T2621 26/26XL Refillable Мастило Кертриџ за epson XP600 XP605 XP700 XP800 XP510 XP615 XP610 XP605 xp820 XP520 XP620 XP625

5PCS T2621 26/26XL Refillable Мастило Кертриџ за epson XP600 XP605 XP700 XP800 XP510 XP615 XP610 XP605 xp820 XP520 XP620 XP625

DEN 570.00
DEN 671.04
Това е достапна

Количина на стоки

5 PCS T2621 26/26 XL Refillable Мастило Кертриџ за epson XP600 XP605 XP700 XP800 XP510 XP615 XP610 XP605 xp820 XP520 XP620 XP625
-ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ- Име на Производ : Refillable мастило Компатибилен кертриџ модел : За epson T2601/T2611/T2612/T2613/T2614
За epson T2621/T2631/T2632/T2633/T2634 Соодветен печатач модел : За Epson Изразување Премиум XP-600 XP-605 XP-700 XP-800 XP-510 XP-615 XP-610 XP-605 xp820 XP620 XP625 Пакет : 1x Поставите Refillable мастило касети Празни (5colors)
Состојба : Стабилен квалитет/ Нов бренд и празно( без мастила), со ЛАК чипови
Боја : Црна 1
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта
1 Црно
Предности : 1.100% задоволни квалитет загарантирана, како што се profesionally обучени КК персонал и пред-тест за да се осигура дека сите наши производи се во дефект-бесплатно
2.Автоматско ресетирање на чипови инсталиран
3.Лесен за инсталација метод и техничка поддршка понудени во секое време -ПРОИЗВОД Детални ШОУ
Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!
За нас :
ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надвор
Ние се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена.
За Превозот :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка .
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе песна theshipment и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Во врска со Увозните Давачки, Даноци и Давачки кои се :
1.ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитна картичка се прифатени иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се клиентот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги нарачате.
3.Со цел да се намали увозни давачки за вас, под нормалната состојба ние ќе се прогласи производ на пониска вредност. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме оставете порака и нашите претставници ќе ви помогне со тоа.
Во Врска Со Повратните Информации :
1,Ако сте задоволни со нашите производи ,ве молиме оставете пет ѕвезди позитивни повратни информации до нас ,ви благодариме.
2,Ако не сте задоволни од било која причина,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,ние заедно ќе работат со вас за да ви помогнат да се реши проблемот, додека не се задоволни.

Основните својства

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
OLOEY
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
за epson T2611-T2614
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
боја :
Кертриџ за Статус:
Состојба :
100% нови и празна, висок квалитет
Погодна за печатење модел :
Кертриџ модел :
за epson T2611-T2614
Количина:
1set=5pc

Додатоци на производот