0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Топла Најголемиот Дел Рефил Шише Рефил 5 Боја, Пигмент Мастило За T1100 B1100 C110 D120 Принтер Ink 5 Лајт Многу

Топла Најголемиот Дел Рефил Шише Рефил 5 Боја, Пигмент Мастило За T1100 B1100 C110 D120 Принтер Ink 5 Лајт Многу

DEN 1216.80
Това е достапна

Количина на стоки


пигмент мастило
Висок квалитет на Пигмент печатач најголемиот дел мастило за 5color inkjer печатач мастила
објектот ќе com како што е подолу :
2bottle 1000ml црна фото пигмент мастило компатибилен T0731/ T0711 мастило кертриџ
1bottle 1000ml синозелена фото пигмент мастило компатибилен T1032/T07112ink кертриџ
1bottle 1000ml Магента фото пигмент мастило компатибилен T1033/T0713 мастило кертриџ
1bottle 1000ml жолта фото пигмент мастило компатибилен T10344/T0714 мастило кертриџ
Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери/set.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.
чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел.
чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )
чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.
Испорака :
1. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2-7workday по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.Со избор на Fedex DHL нормално услугата ќе испрати страна на други или не превозот. Но ти знаеш пред
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2.Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за декларираната вредност на фактура,така што ќе може да избегне да плаќаат висок данок.
колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА, БРАЗИЛ и ТУРЦИЈА имаат строги inport политика.значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и да ни каже што треба да правиме .ако сте од Бразил,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) до нас

Основните својства

Тип:
мастило рефил кит
Бренд Име:
Fcolor
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
Fcolor принтер ink
Објектот:
Fcolor принтер ink
тип на мастило:
шише мастило рефил
детали:
100ml шише големо мастило
боја:
Б.К C Y M
Печатење:
фото хартија
печатење во боја:
живописни бои вода доказ
може да се користат за:
ciss мастило систем ,и refillabe кертриџ
Предност:
фабрика директни продаваат брза достава
компатибилен со мастило кертриџ број:
T0731H T1032-4/T0711*H -T0732-4
Компатибилен:
T1100 принтер ink

Додатоци на производот