0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-19 %
Батерија 36 Режими Vibrating Машки Masturbator Првенство за Човекот Реални Вагината Вистински Пичка Возрасни Секс Играчки за Мажи Еротски Играчки Магазин

Батерија 36 Режими Vibrating Машки Masturbator Првенство за Човекот Реални Вагината Вистински Пичка Возрасни Секс Играчки за Мажи Еротски Играчки Магазин

DEN 1476.00
DEN 1823.04
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
Боја : Како што е прикажано
Големина : L27*D8.5cm (L10.63*Д3.35in)
Тежина : 556g
Материјал : TPE+ABS
Функција 1 : 36 Режими Вибрации,Вшмукување Чаша,USB Полнење
Функцијата 2 : Ултра-Меки,Реално Се Чувствуваат,Супер Кожата Вагината Insert
Примена 1 : Реални вагината секс играчки за геј мажите, Машки masturbator
Апликацијата 2 : Masturbator за човекот, вагината вистински пичка
Апликација 3 : Реални famale вагината,Vibrating masturbator првенство
Апликацијата 4 : Реални вештачка вагина еротски играчки
Апликацијата 5 : Водоотпорен машки секс играчка,возрасни секс производи
Пакет : 1 x играчка(Тајна и дискретна од кутија)
Други инструкции :
Тело на безбеден, TPE,Добра и мазна craftwork,чувството сака вистинска човечка кожа
Човечки инженеринг дизајн,Лесно носење
Водоотпорен ,Лесен за Чистење
Specifical дизајн,заштита на Приватноста

Основните својства

Тип На Објект:
Masturbators
Бренд Име:
yema
Број На Модел На:
A0984
Материјал:
TPE
Големина:
L27*D8.5cm (L10.63*D3.35in)
боја:
Како што е прикажано
Тежина:
556g
функција 1:
36 Режими Вибрации,Вшмукување Чаша,USB Полнење
функцијата 2:
Ултра-Меки,Реално Се Чувствуваат,Супер Кожата Вагината Insert
Примена 1:
Реална вагината секс играчки за геј мажите,Машки masturbator
апликацијата 2:
Masturbator за човекот,вагината вистински пичка
Апликација 3:
Реална famale вагината,Vibrating masturbator првенство
Апликацијата 4:
Реална вештачка вагина еротски играчки
Апликацијата 5:
Водоотпорен машки секс играчка,возрасни секс производи
Пакет:
Тајна и дискретни со кутија

Додатоци на производот