0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
3 парчиња/set Не се лизга Вшмукување Бања Мат Cobblestones Шема Фланелен боксери Контура Килим Капак Тоалет Покрие Тепих Бања Сет

3 парчиња/set Не се лизга Вшмукување Бања Мат Cobblestones Шема Фланелен боксери Контура Килим Капак Тоалет Покрие Тепих Бања Сет

DEN 630.00
DEN 670.56
Това е достапна

Количина на стоки


Опис На Производот :
Материјали : Фланелен Боксери+Сунѓерот
Тежина : Околу 300g/set Боја : Како фотографија покаже Тип : бања мат Количина : 3 еез/set Пакување : Opp вреќа + Пакет 1.тоалет на Корица : 42*36cm 2.Тоалет Мат : 45*40cm 3.Тепих : 45*75см Забелешка : поради светлина агол прашање , вистинската боја на производот може да има разлика , тоа е нормално , ако предвид тоа , ве молиме не понуда

Основните својства

Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Бања
дизајн:
Kilim
Функција:
Навремено-Отпорни,Водоотпорен,Корозија-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
Бања
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
CA362
Бренд Име:
XINJIAJIA
Спецификација:
45*75,45*40,42*36
Материјал:
Велур
Шаблон Тип:
Геометриски
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Примена:
Бања

Додатоци на производот