0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
63Y1583 63Y1481 Главниот Одбор За Lenovo Thinkpad T410 Лаптоп Плоча QM57 HD GMA графика DDR3

63Y1583 63Y1481 Главниот Одбор За Lenovo Thinkpad T410 Лаптоп Плоча QM57 HD GMA графика DDR3

DEN 2234.00
DEN 2352.00
Това е достапна

Количина на стоки


63 Y1583 63 Y1481 Главниот Одбор За Lenovo Thinkpad T410 Лаптоп Плоча QM57 HD GMA графика DDR3
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Основните својства

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Чипсет:
intel QM57
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
MHZ
Број На Модел На:
T410
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
NOKOTION
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Производи Статус:
Акции
Проширување Слотови:
WIFI
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Објектот Состојба:
Скоро Нови

Додатоци на производот