0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Нови I/O shield задната плоча на плоча за MAXIMUS V ЕКСТРЕМНИ само shield backplate Бесплатен превозот

Нови I/O shield задната плоча на плоча за MAXIMUS V ЕКСТРЕМНИ само shield backplate Бесплатен превозот

DEN 677.00
DEN 796.32
Това е достапна

Количина на стоки


Reminderit : ова не е плоча , исто I/O shield задната плоча
Ние продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

Основните својства

Меморија Тип:
QPI 8.0 GT/s
Пристаништа:
SATA
Тип Socket:
PGA 989
Бренд Име:
OIA
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Чипсет:
ПРЕКУ
Објектот Состојба:
Нови
Број На Модел На:
I/O shield задната плоча за MAXIMUS V ЕКСТРЕМНИ
Примена:
Десктоп

Додатоци на производот