0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
AKZ Бренд Мажите Секојдневен чевли на 2018 Нова Пролет Лето Oxfords чевли Висок Квалитет ѓон мека Удобно Машки Brogus чевли 38-44

AKZ Бренд Мажите Секојдневен чевли на 2018 Нова Пролет Лето Oxfords чевли Висок Квалитет ѓон мека Удобно Машки Brogus чевли 38-44

DEN 1597.00
DEN 3072.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Број На Модел На:
AKZ27
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Масажа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
AKZ
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Brogue Чевли
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црна/Црвена/Браун
Горниот:
Кравја Кожа
Големина:
38-44

Додатоци на производот