0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Piergitar 2017 Шарени Кристал Кристал рачно изработени Мажите Сомот чевли Мажите Свадба и Партија Мокасини Мажи' Станови Плус Големина НАС 4-17

Piergitar 2017 Шарени Кристал Кристал рачно изработени Мажите Сомот чевли Мажите Свадба и Партија Мокасини Мажи' Станови Плус Големина НАС 4-17

DEN 4224.00
Това е достапна

Количина на стоки


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да имаат 0.5-1cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Различни монитор може да прикаже различни бои,evern ако тоа на иста боја,па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 5-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Основните својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14, 14.5, 15, 15.5, 16, 16.5, 17
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Insole Материјал:
Латекс
Бренд Име:
PIERGITAR
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Запалени,Дише
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Чевли Тип:
Мокасини
Број На Модел На:
16819
Шаблон Тип:
Флорални
Горниот Материјал:
Сомот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Снабдувач Локација:
Гуангжу
Пратка услуга:
Ве молиме контактирајте со нас да разговараат за детали
Занает:
Рака крои, цемент
Функција:
Носат-отпорни,
Пол:
Мажи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Кристал

Додатоци на производот