0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
AKZ Бренд Мажите Секојдневен чевли на 2018 Нова Пролет Лето Oxfords чевли Висок Квалитет ѓон мека Удобно Машки чевли Чипка-up 38-43

AKZ Бренд Мажите Секојдневен чевли на 2018 Нова Пролет Лето Oxfords чевли Висок Квалитет ѓон мека Удобно Машки чевли Чипка-up 38-43

DEN 1610.00
DEN 3096.96
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Број На Модел На:
AKZ26
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Дише,Масажа
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
AKZ
Обвивка Материјал:
PU
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
боја:
црна/кафеава
Горниот:
Кравја Кожа
Големина:
38-43

Додатоци на производот