0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
Шарени Пливање Водови Момчиња Најлон Костим За Капење Децата Пливаат Шорцеви Бебе Момчиња Плажа Панталони Бански Деца Костим За Капење, 3-8 Години

Шарени Пливање Водови Момчиња Најлон Костим За Капење Децата Пливаат Шорцеви Бебе Момчиња Плажа Панталони Бански Деца Костим За Капење, 3-8 Години

DEN 264.00
DEN 307.20
Това е достапна

Количина на стоки


Шарени Пливање Водови Момчиња Најлон Костим За Капење
Децата Пливаат Шорцеви Бебе Момчиња Плажа Панталони Бански Деца Костим За Капење, 3-8 Години
Одличен Квалитет Водови
(Погоден за 3 до 8 години момчиња носење)
Големина(tag) Половината
За Раст За Возраст
4 T 48cm
98-104 cm 3-4 Years 6 T 50cm
110-116 cm 5-6 Years 8 T 52cm 122-128 cm 7-8 Years

Основните својства

Големина:
8T, 4T, 6T
Материјал:
Најлон
Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
GCWHFL
Шаблон Тип:
Писмо

Додатоци на производот