0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-41 %
Вен Дизајн поштенскиот печат Статуата на Слободата во ЊУЈОРК Бели Мажи Платно Чевли со Висока Врвот Украсен Жените Црна Секојдневен Гумен Ѓон Патики

Вен Дизајн поштенскиот печат Статуата на Слободата во ЊУЈОРК Бели Мажи Платно Чевли со Висока Врвот Украсен Жените Црна Секојдневен Гумен Ѓон Патики

DEN 1388.00
DEN 2352.00
Това е достапна

Количина на стоки


Вен Оригиналниот Дизајн Серија Чевли
Создадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност. На Вен што се оригинално дизајнирани платно чевли е еден од најпопуларните серии, поради оваа класична чевли стил е симбол на само-изразување и оригиналот-ism дух.
Материјал, изработка, уникатен дизајн и сите други детали на Вен чевли може да ви помогне да ги искажете вашите индивидуални стил, па Вен чевли мора да биде вашиот прв избор.
Класичен чиста боја, едноставно појавување
Оригиналниот дизајн, личност изразување
Кина бренд, меѓународни квалитет
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.
Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.
Бели Чевли
Детали за Чевли
Слики на Чевли
Чевли За Перење Вовед
1. Се впие чевли со вода;
2. Миење на чевли со регуларни сапун или детергент;
3. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода;
4. Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши.
Купувачот Читање Метод На Плаќање Данок/Custom Такса
Тоа е купувачот одговорност да се плати за сите даночни и обичај такса која може да се бара во некои земји, но ние ќе го понуди она што помош можеме да направиме за да им помогне на ослободување на парцели, и ако знаете како да се избегне данок или направи данок пониски, контактирајте со нас пред чевли се испраќаат.
Пакување
Превозот Повратни Информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети. Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќе се избира од страна на себе си. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат.
Продавница Приказна
Добредојдовте на Wenartwork, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли и печатени платно чевли.

Основните својства

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
NWS-СТР-48
Insole Материјал:
Латекс
Шаблон Тип:
Печати
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Моден Елемент:
тотем
Пол:
Мажи
Големина Опција:
НИ на мажите големина
дизајн:
Поштенскиот печат Статуата на Слободата во ЊУЈОРК печатени

Додатоци на производот