0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ISO Рака модел на Acupoints и како Одраз на Регионот, Масажа и Акупунктура Рака Модел

ISO Рака модел на Acupoints и како Одраз на Регионот, Масажа и Акупунктура Рака Модел

DEN 864.00
Това е достапна

Количина на стоки


Рака модел, Масажа Рака Модел, Рака модел на Поени и Рефлекс Област
Пар содржи две модел : на левата рака модел за масажа со одразува регион ( рефлекс зона ), а на левата рака за акупунктура со acupoints
Материјал : мека латекс
Големина : 15 cm 13 cm
со manual (рачно) во Кинески/ англиски

Основните својства

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
Manikin
Број На Модел На:
HR/511A
Модел:
Масажа рака Модел
Употреба:
кинеска акупунктура
боја:
Напредни Сликарство
Функција:
детални Acupoints и како Одраз на Регионот
Сертификат:
ISO9001
Материјал:
НАПРЕДНИ ПВЦ
Предност:
Живописни Анатомска структура
Тип:
рефлексологија модел
Предмет:
рака одраз регионот модел

Додатоци на производот