0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ISO Акупунктура нога Модел, Нога Модел со Acupoints

ISO Акупунктура нога Модел, Нога Модел со Acupoints

DEN 2880.00
Това е достапна

Количина на стоки


Нога модел, Акупунктура Нога Модел, Нога модел со Acupoints - 13 cm
Опис :
Оваа мека ПВЦ нога акупунктура модел покажува локации и индикации за нога акупунктура поени означени со Кинески знаци или numerals.
Пакување референца : 100pcs/картон, 53x39x51cm, 13kgs

Основните својства

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
HR/510
Тип:
акупунктура модел
Модел:
Акупунктура Нога Модел
Употреба:
кинеска акупунктура
боја:
Напредни Сликарство
Функција:
детални Acupoints
Сертификат:
ISO9001
Материјал:
Напредни ПВЦ
Предност:
Живописни Анатомска структура
Тип:
Нога Модел со Acupoints
Предмет:
Акупунктура Нога Модел

Додатоци на производот