0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
100pcs/кутија Расположливиот алкохол памук таблети Мали намали рударство крв стерилизација Прва помош sterilized лист брише

100pcs/кутија Расположливиот алкохол памук таблети Мали намали рударство крв стерилизација Прва помош sterilized лист брише

DEN 504.00
DEN 560.64
Това е достапна

Количина на стоки


Отворено туристички кампување итна нега материјали
Sterilized таблета таблета алкохол
Садовите дезинфекција памук брише избрише таблети
потекло : Кинески
спецификации : 100 парче / кутија, монолитен 50*50mm
материјал : обична не-плетени ткаенини +70% медицински алкохол
рок на траење : три години
1. медицински одделение памук не-плетени ткаенини, течност за дезинфекција етанол обработка рафинирани, етанол концентрација 70-75%;
2. тенка фолија независни запечатени пакувања, навлажнувачки долго, лесно да се носат и лесно солза со
3. преносни насекаде, стерилизација, за да ви овозможи со 360 степени на заштита

Основните својства

Предмет:
Медицински Науки
Бренд Име:
ENOVO
Тип:
Manikin
Број На Модел На:
алкохол брис
Име:
алкохол брис
Количина:
100PCS/КУТИЈА

Додатоци на производот