0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Швајцарија Автоматски Механички Мажите Часовници Binger Луксузен Бренд Види Мажите Sapphire Водоотпорен часовник relogio masculino Б-5082M-5

Швајцарија Автоматски Механички Мажите Часовници Binger Луксузен Бренд Види Мажите Sapphire Водоотпорен часовник relogio masculino Б-5082M-5

DEN 4088.00
DEN 8016.00
Това е достапна

Количина на стоки


Види Спецификации Pacel вклучуваат : Види + Binger кутија + Бесплатна објект Функција : Сафир Прозорец / date display /Отпорен на Вода
Висока цена сооднос : Јапонија Seiko Механичко Движење 12-Месечна Гаранција
Квалитетот Тестирање

Основните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18.5 mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Плива,Авто Датум
Dial Дијаметар:
41mm
Бендот Должина:
21cm
Број На Модел На:
Б-5082M-5
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Бренд Име:
BINGER
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Стил:
бизнис
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Движење производител:
Јапонија движење

Додатоци на производот