0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Карневалот Бизнис Mens Автоматски Механички Часовници Врвот Бренд На Луксузни Секојдневен Водоотпорен Злато Види Мажите 2017 Машки Часовник Saat

Карневалот Бизнис Mens Автоматски Механички Часовници Врвот Бренд На Луксузни Секојдневен Водоотпорен Злато Види Мажите 2017 Машки Часовник Saat

DEN 3835.00
DEN 7518.72
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на производот Бренд : Карневал Карактеристики : Отпорни на Вода, Шок Отпорни, Плива,Светлечки Часовници категории : Мажите се Види стил : Механички Види Види должина : околу 220mm Dail дијаметар : за 41mm Бенд ширина : за 20mm Dail дебелина : за 12mm Пакет : Мулти-јазик user ' s Manual, гаранција карта и Оригиналната продукција Забелешка : (Нашиот види не вклучува оригинален подарок кутија. Ако ви треба подарок кутија, ве молиме контактирајте со нас за екстра $5 и да го купите одделно. ) (Големина е measur ед со рака,може да се 1cm-3cm грешка,за повикување само. Ве молиме да се разбере) 5% попуст за повеќе од 5 компјутери !!!
-Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО .
-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.
-Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.
-Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.
-Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 72 часа по уплатата примена.
-Ние ќе го одбележи парцела како подарок и прогласи ниска вредност.
-Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-30 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака.
Земја
Време на испорака
Работни дена(не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни дена+ сабота+недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5.1%
43.2%
Е 36,5%
10.5%
4.7%
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
5.2%
15.7%
42.5%
32.2%
4.4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
6.2%
20.6%
42.1%
24.0%
7.1%
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
18.5%
35.6%
28.4%
7.0%
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
7.3%
15.9%
43.7%
17.6%
15.5%
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
4.1%
41.2%
41.0%
27.1%
3.9%
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.7%
19.3%
41.3%
25.1%
10.7%
Руската Федерација
Обично трае околу 15~60 дена, Pls им овозможи мало задоцнување.
Бразил
Обично трае околу 30~90 дена. Pls им овозможи мало задоцнување.
-Ние ќе им понуди попуст од 5% за повеќе од 2 ПАРЧИЊА рачни часовници.
-Исто така, можете да одат на нашата продавница да се најде на сините картони.
-Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви понудат добра цена.
-Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со добра услуга.
-Доколку сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
-Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви обезбеди задоволни решение.
-Сите предмети се сосема нови и предадена на квалитетот на проверка.
-Ако не ви се допаѓа производот или објект оштетени кога се примени, или ако не се во ред, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се направи повторно да ја прати или наплата.
-Ако најдете SNAD (Значително не како што е опишано), можете да изберете врати стоката и ние ќе плати се врати превозот. Или можете да изберете наплата, ние ќе го реши проблемот. Ние ќе ви одговориме Пораки во рок од 8 часа, во рок од 12 часа за Викендот.
-Ако стоката скршени поради квалитетот, ние ќе испрати сте нов види за слободни.
-Ако мора да внимаваш на батеријата во рок од 2 години, ние ќе ви испратиме нова батерија за слободни.

Основните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Светлечки,Авто Датум,Заврши Календарот,Нуркачот,Шок Отпорни,Плива,Фаза На Месечината
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
12mm
Број На Модел На:
CA-8728G
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
Карневал
Стил:
бизнис
Dial Дијаметар:
41mm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
злато види:
мажите се види,адвокатско часовници
Relojes Hombre 2017:
reloj hombre , montre, montre homme
orologi uomo:
часовникот мажи,кожа види мажи
луксузен часовник мажи:
креативни се види Водоотпорен рачни часовници
Relogio Masculino:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
saat erkekler:
relogios masculino
Relogios:
мажите часовници,montre homme marque de luxe
uhren мажи:
saat ,кварц види
montres homme:
рачен часовник mens,спортски часовници за мажи
Horloges Mannen:
erkek kol saati , relogio masculino de

Додатоци на производот