0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Швајцарија Binger Види Мажите Луксузен Бренд Miyota Автоматски Механички Движење Часовници Sapphire Водоотпорен reloj hombre Б-1165-2

Швајцарија Binger Види Мажите Луксузен Бренд Miyota Автоматски Механички Движење Часовници Sapphire Водоотпорен reloj hombre Б-1165-2

DEN 8103.00
DEN 15888.00
Това е достапна

Количина на стоки


Види Спецификации Pacel вклучуваат : Види + Binger кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) За да се види со Јапонија Miyota Механичко Движење и Sapphire Прозорец Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија. со англиски настава книга заедно .Надвор кутија се покрие со меур заврши така.Ние и ветуваме го види да не се наштети на превоз 12-месечна Гаранција
Пакет со дрво кутија

Основните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Плива,Хронограф,Светлечки Раце,Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Број На Модел На:
Б-1165-2
Стил:
Луксуз
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Бренд Име:
BINGER
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Ширина:
22mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Пол:
Мажи
Движење:
Јапонија Автоматски Механички
Гаранција:
1 година

Додатоци на производот