0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
5pcs 6-14mm Тешко Легура Ротари Датотека Топката Волфрам Челик Мелење Главата Мелење Машина Метал Дрво Камен Ротари Burrs Гравирање

5pcs 6-14mm Тешко Легура Ротари Датотека Топката Волфрам Челик Мелење Главата Мелење Машина Метал Дрво Камен Ротари Burrs Гравирање

DEN 1247.04
Това е достапна

Количина на стоки


Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. На пратката не можат да бидат испорачани ако полно име не се прикажува, и превозот ќе биде одложен ако адреса не е на англиски јазик.
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. 2.Вистински мерења на облека може да се разликуваат од 1cm до 3cm поради различни количина на ткаенина се водат кога мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.
Кинеската Нова Година Празник Известување ! ! ! ! ! ! Почитувани Купувачи, Ние ќе го запре превозот од 24-ти јануари, 2018 до 5 Март, 2018. (2018/1/24 - 2018/3/5) Сите фабрики и шпедиција ќе имаат подолг одмор во текот на овој период. Ве молиме не ставајте цел, ако се има предвид одложување на превозот. Ви благодариме!
5pcs 6-14mm Тешко Легура Ротари Датотека Топката Волфрам Челик Мелење Главата Мелење Машина Метал Дрво Камен Ротари Burrs Гравирање 6mm месо тело 5pcs/многу пакување : 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm, 1 парче секоја големина
За Превозот Економија пост времето за испорака е обично 7-60 дена, Наскоро откако ќе се испрати пакет, ние исплата на следење на број, и ќе влезат на Ali Express да покаже дека вашата нарачка е despatched. Откако пакетот ќе биде прифатен од страна на вашиот земји поштенска услуга, детали, исто така, ќе бидат прикажани на вашата земји локални поштенски следење на веб-сајтот. Ако не добие пакет во рамките на очекувано време на испорака, ве молиме да не известите, така што ќе може да се провери со поштенските услуги. Ве молиме да бидете трпеливи за испорака во шпицот пати како на поштенски услуги носи многу високи количини на парцели, кој може да предизвика одложувања. Вашата исплата е безбедно со Ali Express, како што се одржа во Зачувам сметка додека цел е доставен до вас. Ако се утврди дека пакетот се водат за исчезнати во транзит, ние ќе понуди замена или враќање на средствата.

Основните својства

Сечење на работ дијаметар:
6 8 10 12 14mm
Вкупна Должина:
9-1801152211
Број На Модел На:
9-1801152211
Тип:
топката носот крајот мелници
Бренд Име:
FGHGF
Дијаметар:
6mm месо тело
степен:
R0.1
Материјал:
Волфрам челик
Обложување:
Волфрам Челик

Додатоци на производот