0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-26 %
10pcs 3.175 X 28mm Карбид CNC 2 Flute Спирала Битови за Сечење Рутер Крајот Мелница МАШИНА - 2LX3.28

10pcs 3.175 X 28mm Карбид CNC 2 Flute Спирала Битови за Сечење Рутер Крајот Мелница МАШИНА - 2LX3.28

DEN 647.00
DEN 873.60
Това е достапна

Количина на стоки


Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве производи :
Сите видови на крајот мелница, мелење алатка, гравирање малку , сечење алатки, гравирање алатки 3 D engraver и нејзините сечилото држачот за обработка на материјал како arylic, МДФ, ПВЦ, lense, дрвени, алуминиумски панел, бакар, алуминиум, метал, мермер и други камен.
Ние исто така снабдување заговор сечилото на ножот и носителот на плотер :
РОЛАНД, PCUT, Mimaki, LOLIONE,SUMMA, GRAPTHEC
Ние прифаќаме нарачки со твоите спецификација.
Не двоумете се да контактирате со нас ако постои нешто што можеме да направиме за вас.
10pcs/многу 3.175 X 28mm Карбид CNC Две Flute Спирала Битови за Сечење Рутер Крајот Мелница МАШИНА - 2 LX3.28 Алатка Од Фабриката за Слободни Брод >месо тело дијаметар (SHK) : 3.175 mm
Широк Спектар на Материјали може да биде врежано, вклучувајќи :
•Поголемиот дел од Акрил, ПВЦ, МЕДИЈАПАН (Средна Густина Fiberboard)
•Дрво, Иверица, Тврдо
•Материјал со Висок квалитет на Волфрам Челик >Сечење на работ дијаметар (ЦИР) : 3.175 mm >Сечење на работ должина (CEL) : 28mm > Вкупна должина : 45mm
Сакам да се Друг Вид,Pls Кликнете Купи Сега МОДЕЛ SHK OVL ЦИР CEL 2 LX3.0.803 3.175 40 0.8 3 2 LX3.1.04 3.175 40 1 4 2 LX3.1.206 3.175 40 1.2 6 2 LX3.1.508 3.175 40 1.5 8 2 LX3.1.512 3.175 40 1.5 12 2 LX3.208 3.175 40 2 8 2 LX3.212 3.175 40 2 12 2 LX3.217 3.175 40 2 17 2 LX3.222 3.175 50 2 22 2 LX3.2.512 3.175 40 2.5 12 2 LX3.2.515 3.175 40 2.5 15 2 LX3.08 3.175 40 3.175 8 2 LX3.12 3.175 40 3.175 12 2 LX3.15 3.175 40 3.175 15 2 LX3.17 3.175 40 3.175 17 2 LX3.20 3.175 40 3.175 20 2 LX3.22 3.175 50 3.175 22 2 LX3.25 3.175 50 3.175 25 2 LX3.28 3.175 50 3.175 28 2 LX3.32 3.175 60 3.175 32 2 LX3.42 3.175 60 3.175 42 2 LX3.52 3.175 70 3.175 52 2 LX412 4 40 4 12 2 LX417 4 40 4 17 2 LX422 4 45 4 22 2 LX425 4 50 4 25 2 LX428 4 50 4 28 2 LX432 4 60 4 32 2 LX442 4 70 4 42 2 LX452 4 80 4 52 2 LX612 6 50 6 12 2 LX617 6 50 6 17 2 LX622 6 50 6 22 2 LX625 6 50 6 25 2 LX632 6 60 6 32 2 LX642 6 70 6 42 2 LX652 80 6 6 52 2 LX672 6 100 6 72

Основните својства

Дијаметар:
3.175
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
45
Број На Модел На:
3.175 X 28 mm
степен:
R0.1
Обложување:
NO

Додатоци на производот