0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
20 парчиња/Многу Среќа Мачка Мемо подлога белешки notepad Maneki Neko промет на Големо со канцелариски Новина домаќинства канцеларија Училиште материјали 6419

20 парчиња/Многу Среќа Мачка Мемо подлога белешки notepad Maneki Neko промет на Големо со канцелариски Новина домаќинства канцеларија Училиште материјали 6419

DEN 898.00
DEN 1056.00
Това е достапна

Количина на стоки


20 парчиња/Многу Среќа Мачка Мемо подлога белешки notepad Maneki Neko симпатична канцелариски Новина домаќинства канцелариски материјали Училиште материјали 6419
Функција :
Инспирација : Богатство мачка ( значи Среќа и Богатство ).
Боја : 1 стилот / 2 боја.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 11*6cm, околу 39 страници(еднократно) .
Тежина : 25g.
Функција : Memo pad / Лаптоп / Дневник / Подарок / Promotion / Домаќинства.
Совет : Ова е 20 парчиња/многу, се меша со различна боја . Тоа ќе биде добро пакет, па не се грижи за превозот.
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
· Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.
· Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
· Доаѓа со 5 години производство гаранција;
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
· Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации :
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
· Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Основните својства

Стил:
Мемо Влошки
Функција:
Самолепливи
Бренд Име:
VALIOSOPA
кориснички:
Yes
Функција:
Декорација
Магнетизам:
No
Лепило Или Не:
Yes
Број На Модел На:
TB6419

Додатоци на производот