0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
M24FA-410A Magnetron Микробранова Печка Делови,MicrMagnetron Микробранова Печка Делови,Микробранова Печка Magnetron Микробранова печка резервни делови

M24FA-410A Magnetron Микробранова Печка Делови,MicrMagnetron Микробранова Печка Делови,Микробранова Печка Magnetron Микробранова печка резервни делови

DEN 1295.00
DEN 1438.56
Това е достапна

Количина на стоки


M24 FA-410 A Magnetron Микробранова Печка Делови,Micr Magnetron Микробранова Печка Делови,Микробранова Печка Magnetron Микробранова печка резервен дел
Топло потсетување : Микробранова печка magnetron M24 FA-410 A производ е оригиналот расклопување, couplers 8-9 во нов, по ултразвучно и специјална течност за перење чистење на површината без маснотии и прашина Покрај тоа, складирање и отстранување на сите тестирани од страна на професионална опрема. Ако не е убава, почитувани чувство преголем, премногу мала, и замислете различни, боја, особено втората рака делови, овие не припаѓаат на проблеми со квалитетот, предизвикан од овие фактори во вратите, почитувани сноси товар; во гарантниот период, ако проблеми со квалитетот предизвикана од враќање на стоките, на товар не се враќа само се враќа замена товар, презема;

Основните својства

Тип:
Микробранова Печка Делови
Број На Модел На:
M24FA-410A Magnetron Микробранова Печка Делови,Микробранова Печка Magnetron Микрофон

Додатоци на производот