0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
WS-0525_Microphone Пена Windscreens сунѓерот ветробрани , 5mm отворање и 25мм внатрешна должина , 10 компјутери / многу, Сингапур Пост

WS-0525_Microphone Пена Windscreens сунѓерот ветробрани , 5mm отворање и 25мм внатрешна должина , 10 компјутери / многу, Сингапур Пост

DEN 413.00
DEN 475.20
Това е достапна

Количина на стоки


. Микрофон пена windscreens WS-0525
Големина на : Внатрешен отворање 5mm & внатрешна должина 25мм. Outter дијаметар 20mm & Outter дијаметар 30мм. Тоа одговара на микрофони со микрофон со дијаметар од 5-8мм.
. Микрофон сунѓерот ветробрани
. Расположливиот Микрофон опфаќа
Карактеристики
. Да pretect вашиот Микрофон звук од ветерот бучава
. Да декорирате вашиот Микрофон со шарени капи
. Лесно отстранете ја и заменете ја носи еден

Основните својства

Број На Модел На:
WS-0525
Бренд Име:
Linhuipad
Тип На Објект:
Windscreens & Сунѓерот
Пакет:
No
Материјал:
пена
Големина:
ID 5MM & IL 25MM
Боја :
Црна
Име :
микрофон пена ветробранското стакло
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Правец на штит
Количина:
10 компјутери / многу
превозот:
Сингапур Пост со следење на број
is_customized:
Yes

Додатоци на производот