0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Слободен Брод RHB6 8944183200 NB190027 894418-3200 Турбо За HITACHI EX120-1 EX150-1 JCB JS110 JS130 Багер Offway 4BD1 4BD1-Т

Слободен Брод RHB6 8944183200 NB190027 894418-3200 Турбо За HITACHI EX120-1 EX150-1 JCB JS110 JS130 Багер Offway 4BD1 4BD1-Т

DEN 13824.00
DEN 15359.52
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ RHB6 8944183200 NB190027 8-94418-3200 Турбо Турбополнач За HITACHI EX120-1 EX150-1 За JCB JS110 JS130 Багер Offway Земјата се Движи 4 BD1 4 BD1-Т Мотор
Модел :
RHB6 RHB6 A
Дел NO. :
NB190027 NE190022 CI38 CI53
ОЕМ БР. :
8-94418-3201 8944163510 6 T-575 8-94418-320-0
894418-3200 894418 3200 8944183200 8-94418-3200 894418321
Апликацијата возило :
За HITACHI EX120 EX120-1 JCB JS110 JS130 Offway Земјата се Движи Багер
Примена на моторот :
ISUZU 4 BD1 4 BD1 T 4 BD1-Т Мотор
- За Isuzu, За JCB Земјата се Движат со 4 BD1-Т Мотор
- За Hitachi EX120-1 EX150 Offway Со 4 BD1-PTH Мотор
- За Isuzu Offway Со 4 BD1-Т Мотор
- За JCB JS110 JS130 Offway Со 4 BD1-PTH Мотор
Турбо Модел RHB6 A Дел Број NB190027 NE190022, CI38 CI53 CHRA VA820014, NZ853186 OE број 8944183200, 8-94418-3200, 894418321, 8-94418-3201, 8944163510, 6 T-575, 8-94418-320-0 Опис За HITACHI EX120-1 EX150-1 Багер Земјата се Движи Мотор За Isuzu JCB 4 BD1-Т
Начини На Плаќање :
Ние прифаќаме начин на исплата на : QIWI Паричник, Банкарски Трансфер, Western Union, или ќе може да направи плаќање директно да Али express со Зачувам.
Ако се направи исплата на Али express Со Зачувам,тоа значи на вас, како трета страна да Али express,Па ќе се безбедни.ние само може да добиете вашите пари кога ќе ја прими стоката и да го потврди испорака.и Зачувам се бесплатни за посетителите.
Пакување Детали :
· Контактното Пакување : Водоотпорен пластична амбалажа
· Надворешното Пакување : Извоз тетрапак пакување со foampuff
· Прилагодено пакување е на располагање
За Испорака :
Генерално ,објектите ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по извршената уплата.
Производите ќе бидат внимателно селектирани пред испраќање.
Сите објекти што доаѓаат со следење на број, кој може да се следи онлајн.
Понекогаш пакет може да остане во царинските за долго време. Ве молиме да се разбере меѓународен превозот. Кога ќе не доби пакет во 15days по породувањето, ве молиме да не информирате или контактирајте со вашиот локален изразат агенцијата. на овој начин ние би можеле да се провери за испорака проблеми
Превозникот ние секогаш користете се EMS,DHL, FEDEX и Воздухот Пост.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Гаранција&Враќа :
Сите предмети имаат една година гаранција. школка нула, масло излегуваат во јавноста итн. предизвикани од производство грешки. Во овој случај, ние ќе испрати комплет за поправка или нови chra или нови турбополнач со клиент за слободни. товарни е досадно од страна на купувачот. .
ако производите се оштетени со неточни операција или отвори и поправени приватно.купувачот ќе биде одговорен за сите трошоци.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме не заборавајте да се најавите на вашата сметка и да го оставите вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за цел. Ние го ценат тоа. Поради ваше задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
RHB6A 8944183200 За HITACHI EX120-1 EX150 Багер 4BD1 4BD1-Т
Објектот:
RHB6 RHB6A Турбополнач
Дел БР. :
NB190027 NE190022 CI38 CI53
Дел NO.. :
8-94418-3201 8944163510 6T-575 8-94418-320-0
OE БР.:
894418-3200 894418 3200 8944183200 8-94418-3200 894418321
Апликацијата возило :
За HITACHI EX120 EX150 EX120-1 EX150-1 Багер За JCB JS110 JS130
Примена на моторот :
За ISUZU 4BD1 4BD1T 4BD1-Т Багер Offway Земјата се Движат
Превозот :
Бесплатен превозот
Модел :
RHB6A 8944183200 За HITACHI EX120-1 EX150 Багер 4BD1 4BD1-Т

Додатоци на производот