0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Слободен Брод TD04L 49477-04000 14411-AA710 Турбо За СУБАРУ Impreza WRX GT Шумите XT Наследство Пустош 2008-2011 EJ255 2.5 L Дихтунзи

Слободен Брод TD04L 49477-04000 14411-AA710 Турбо За СУБАРУ Impreza WRX GT Шумите XT Наследство Пустош 2008-2011 EJ255 2.5 L Дихтунзи

DEN 17884.00
DEN 19871.52
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ TD04 L 49477-04000 14411-AA710 Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX GT; Шумите XT Наследство Пустош 2008-11 EJ255 2.5 L со Дихтунзи
Број на модел : TD04 L
Дел NO. :
14411-AA710 14411 AA710 091224080 14411 AA710 14411 AA7109 L
ОЕМ БР. :
49477-04000 49477 04000
Апликацијата возило :
За СУБАРУ Шумите XT 2009-2011;Impreza WRX GT 2008 - EJ255
Примена на моторот :
САМО За EJ255 2.5 L Мотор
2.5 L 2458 CC H4 ГАС DOHC Turbocharged
2009 година, За Субару Imrepza GT
2008 година За Субару Шумите XT
2008 година За Субару Impreza WRX GT Турбо Модел TD04 L Дел Број 49477-04000 ОЕМ Број 14411 AA710 14411 AA7109 L 091224080 Опис За Субару Impreza WRX GT;Шумите XT 2008-2011 Мотор EJ255 2.5 L
Начини На Плаќање :
Ние прифаќаме начин на исплата на : QIWI Паричник, Банкарски Трансфер, Western Union, или ќе може да направи плаќање директно да Али express со Зачувам.
Ако се направи исплата на Али express Со Зачувам,тоа значи на вас, како трета страна да Али express,Па ќе се безбедни.ние само може да добиете вашите пари кога ќе ја прими стоката и да го потврди испорака.и Зачувам се бесплатни за посетителите.
Пакување Детали :
· Контактното Пакување : Водоотпорен пластична амбалажа
· Надворешното Пакување : Извоз тетрапак пакување со foampuff
· Прилагодено пакување е на располагање
За Испорака :
Генерално ,објектите ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по извршената уплата.
Производите ќе бидат внимателно селектирани пред испраќање.
Сите објекти што доаѓаат со следење на број, кој може да се следи онлајн.
Понекогаш пакет може да остане во царинските за долго време. Ве молиме да се разбере меѓународен превозот. Кога ќе не доби пакет во 15days по породувањето, ве молиме да не информирате или контактирајте со вашиот локален изразат агенцијата. на овој начин ние би можеле да се провери за испорака проблеми
Превозникот ние секогаш користете се EMS,DHL, FEDEX и Воздухот Пост.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Гаранција&Враќа :
Сите предмети имаат една година гаранција. школка нула, масло излегуваат во јавноста итн. предизвикани од производство грешки. Во овој случај, ние ќе испрати комплет за поправка или нови chra или нови турбополнач со клиент за слободни. товарни е досадно од страна на купувачот. .
ако производите се оштетени со неточни операција или отвори и поправени приватно.купувачот ќе биде одговорен за сите трошоци.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме не заборавајте да се најавите на вашата сметка и да го оставите вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за цел. Ние го ценат тоа. Поради ваше задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Нашите Службеници Часови :
24 часа 7days онлајн услуга.
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш.

Основните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TD04L 49477-04000 За СУБАРУ Impreza WRX GT Шумите XT 08 - EJ255 2.5 L
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
TD04L Турбополнач
Дел БР. :
14411-AA710 14411AA710 091224080 14411 AA710 14411AA7109L
OE БР.:
49477-04000 49477 04000 4947704000
Апликацијата возило :
За СУБАРУ Шумите XT 2009-2011;Impreza WRX GT 2008 - EJ255
Примена на моторот :
EJ255 2.5 L
Гаранција време :
12 месеци
Превозот :
Бесплатен превозот
Модел :
TD04L 49477-04000 За СУБАРУ Impreza WRX GT Шумите XT 08 - EJ255 2.5 L

Додатоци на производот