0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови ATV610D22N4 22KW три-фаза 380~500V фреквенција конвертор

Нови ATV610D22N4 22KW три-фаза 380~500V фреквенција конвертор

DEN 46128.00
Това е достапна

Количина на стоки

Нови ATV610 D22 N4 22 KW три-фаза 380~500 V фреквенција конвертор

Основните својства

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ATV610D22N4

Додатоци на производот