0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
Eightwood коаксијален АНТЕНСКИ приклучок за кабел собранието N машки директно да мини UHF машки директно pigtail кабел RG316 15cm Индивидуализира

Eightwood коаксијален АНТЕНСКИ приклучок за кабел собранието N машки директно да мини UHF машки директно pigtail кабел RG316 15cm Индивидуализира

DEN 245.00
DEN 278.40
Това е достапна

Количина на стоки


Коаксијален АНТЕНСКИ приклучок за кабел собранието N машки директно да мини UHF машки директно pigtail кабел RG316 15cm
Карактеристики :
Отпорност : 50 Ω
Конектори : N машки права
Мини UHF машки права
Факултативна Кабел : 1.13 кабел
1.37 кабел
RG316 default
Факултативна Должина : 4" (10cm)
6" (15cm) стандардна
8" (20cm)
12"(30cm)
Секој pigtail кабелот е од нашата обработка на одделот
тоа е се прегледуваат од стручен работник и машина за да се gurantee на квалитетот сигурен
Понуда прилагодено :
Ако ви е потребна различни монтажа, видови на конектори и должина на кабли, ние ќе бидеме среќни да се разгледа вашите барања за да се обезбеди работна решение. Ве молиме контактирајте со нас.

Основните својства

Тип На Објект:
Мобилен Радио
Име На Модел:
AC-N01SP-U02SP-316-15
Бренд Име:
Eightwood
Тип:
кабел собранието
Објектот:
Скокач Жица rg316 кабел
Должина на кабел:
15cm или други
Примена:
RF
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Додатоци на производот